Kartaş - Samsun Nakliyat | www.kartasnakliyat.com.tr
+90 (362) 266 78 92
ana sayfa kurumsal hizmetlerimiz talep formu tanıtım filmi kariyer galeri iletişim Facebook | Kartaş - Samsun Nakliyat | www.kartasnakliyat.com.tr Instagram | Kartaş - Samsun Nakliyat | www.kartasnakliyat.com.tr Youtube | Kartaş - Samsun Nakliyat | www.kartasnakliyat.com.tr
Kartaş - Samsun Nakliyat | www.kartasnakliyat.com.tr
İletişim Formu
1963 Yılından Günümüze...
» Kurumsal
» İdari Birimler
» Hizmet Belgelerimiz
» Veri Sahibinden Veri Sorumlusuna Başvuru Formu
» KVKK Saklama ve İmha Politikası
» Çalışan Adayı Aydınlatma Metni
» Güvenlik Kamera Kayıt Sistemi Aydınlatma Metni
» İşçi Adayı Açık Rıza Metni
Kurucusu rahmetli Ekrem GÜNEN'dir. Ambarcılığa ilkadım 1963 yılında başlayan, kurucumuz; çalışmaya başladığı yıllardan itibaren, güvenilir, samimi, hoşgörülü, dogru sözlü, zamanlı müşteriye; dogru kişilerle bu işi yapmaya çalışmıştır.

Firmamızın temelinde yatan, günün koşullarına göre planlanmış bir organizasyon müşteriye hizmeti sunmak olmuştur.

1996 yılından evvel karadeniz nakliyat ambarı olan ismimiz, ambarların birleşmesi ve bu birleşme neticesinde piyasada olusan alternatif arayışı içinde olan ihtiyaca cevap verebilecek bir ambarcılık anlayışına tam cevap vermek amacıyla geçmişteki ilkelerine uygun bir gelişim içinde tekrar isim degiştirip KARTAŞ TAŞIMACILIK olarak hayata geçirilmiştir.

Piyasaya, girişi, gelişimi, tamamen müşteri talebine göre arz'ı geliştirmekle olmuştur.

Çalıştığımız hatlardaki isim ve adreslerini bildirecegimiz firmalar sorumluluklarının bilincinde olan ve KARTAŞ ilkeleriyle tamamen özdeştir. Bulundukları illerde müşteri talebine en süratlı şekilde cevap verebilecek düzeyde firmalardır.

Bu birlikdekiler sağlam temeller üzerine oluşturulmuştur. Geçmişten geleceğe doğru emin adımlarla daha da mükemmeliyete doğru çizgisini yükseltmektedir.

İller GERİ DÖNÜŞ

Geliş SAMSUN .İSTANBUL -  İSTANBUL.SAMSUN - SAMSUN.ANKARA - ANKARA.SAMSUN - SAMSUN.DENİZLİ - DENİZLİ.SAMSUN - SAMSUN.BURSA  - BURSA.SAMSUN

Samsundan, komple bazda yurdun her bir köşesine araç temini sağlanabilir. Yine 2-3 firmanın malzeme organizesi tekbir araçta toplayarak farklı illere KARTAŞ GÜVENCESİ altında sevkiyatlarınıza cevap vermekteyiz.

Firmamız; bünyesindeki araçlarla ve yeni eklerle kapasitesini artırma yoluna giderek, filosunu daha güçlü bir konuma getirmiştir. Her geçen gün çağın teknolojik olayları gelişmekte ve bizlerde KARTAŞ olarak bu nimetlerden yararlanmak adına ödün vermekteyiz.

Degişik sehirlerden gelen mallarınız Samsun merkez depomuzdan şehir merkezi ve çevresine günlük direkt dağıtım yapılmaktadır. Yine merkez depodan Samsun ilçeleri başta olmak üzere, Ordu, Giresun,(Ünye, Fatsa) Amasya, Erbaa, Tokat, Turhal, Zile, Merzifon, Sinop ve kazaları günübirlik aktarmalar yapılıp, yogunluğa göre gönderimler gerçekleşmektedir.

Hizmet değerini fiyatlama politikamız asla hizmet değerinin üstünde aşırı karlılık degil, verilen hizmet kalitesinin standartlarındadır. Hizmetin bugün, yarın, gelecekte devam edebilmesini saglayarak istikrarlı vede hoşgörülü uyumlu fiyatlama tespiti gerçekleştirilmektedir. KARTAŞ Taşımacılık olarak bizlere rahmetli kurucumuz Ekrem GÜNEN'den kalan, dürüstlük, çalışma azmi, müşteri memnuniyeti, istikrarlı emin adımlarla büyüme, doğru zamanda doğru şeyleri yapma kabiliyetidir. Kalıcı olan müşteri portföyü oluşturmak, yaptıgımız işi arz-talep dengesine göre geliştirip siz müşterilerimizle arasıra değil size ait olan firmamızın bir entegrasyonu gibi bu alandaki talebinize tam karşılık vermektedir.

Ambar taşımacılığınızı bu güvenli ellere vermeniz için çok geç degil? Sizlere çok yakınız hemen yanı başınızda..
letiim
Samsun'dan Ankara'ya , Ankara'dan Samsun'a
Samsun'dan stanbul'a , stanbul'dan Samsun'a
Samsun'dan Denizli'ye , Denizli'den Samsun'a
Samsun'dan Bursa'ya , Bursa'dan Samsun'a
Samsun'dan zmir'e , zmir'den Samsun'a
Tantm Videolar
Hafta İçi : 08.00 - 19.00
Cts. : 08.00 - 15.00
Kartaş - Samsun Nakliyat | www.kartasnakliyat.com.tr Samsun'da Hava
/
Kartaş - Samsun Nakliyat | www.kartasnakliyat.com.tr İstanbul'da Hava
/
Kartaş - Samsun Nakliyat | www.kartasnakliyat.com.tr
€ : 10,1232 TL
$ : 8,5885 TL
Kartaş - Samsun Nakliyat | www.kartasnakliyat.com.tr
Şuan Aktif
5
Bugün Toplam
28
Genel Toplam
114B
Web sitemizin tüm hakları Kartaş - Tenda Lojistik ve Dış Ticaret Ltd. Şti.'YE AİTTİR